TEKLİF VEYA SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN »

Çoğaltma Rolex şirket içi hareketi tanıtımı

Rolex’in saatlerini katı kurum içi testlere sunmadığı haberi olmasa da, Day-Date 40 yeni bir kurum içi sertifikasyon sürecinin başlangıcını belirledi. Bütün bunlar, saatlerin güvenilirliğini, sağlamlığını ve hatta manyetizma ve şoklara karşı dayanıklılıklarını sağlamak için yapılır. Şimdi replika saat rolex, Rolex Süper Kronometre Sertifikasını sessizce tüm üretimine genişletti; bu, tüm Rolex Oyster ve Cellini saatlerinin, katı -2 / + 2 saniye hassasiyet derecelerine uyması için çoğaltma Rolex tarafından test edileceği anlamına geliyor. İşte tüm işler böyle. Kesin olarak, bu testler boyunca tüm saatlerin günde ortalama -2 / + 2 saniye içinde çalışması gerektiği anlamına gelir.

Yakın zamana kadar sahte Rolex bu COSC onaylı hareketlerini mahvetti ve COSC’nin tamamlayıcısı olarak iç sertifikalandırma için sundu. Rolex, yaşları boyunca (aşağıdaki tarih hakkında daha fazla bilgi için) bağımsız COSC kronometre sertifika testlerine başvuruyor - ve değişmeyecek, çünkü Rolex tüm hareketlerini COSC'ye göndermeye devam edecek. Testi geçen hareketler COSC Resmen Sertifikalı Kronometre işaretini alacak ve daha sonra Rolex'e geri gönderilecektir. Bu, korunmamış hareketlerin, COSC'nin Biel ve Saint-Imier'deki tesislerine gönderildiği anlamına gelir; burada korunmamış her hareket beş farklı pozisyonda, üç farklı sıcaklıkta on beş gün boyunca ayrı ayrı test edilir. replika saat seiko

Umarız saatin satın alınmasıyla ilgili daha geniş soruları yanıtlamak, saatin markası ve modele özel kılavuzları sunmak için tasarlanan rehberlerimiz, bir kronometre için avdaki herkes için iyi bir referans çerçevesi sunar. Rolex, "su geçirmezlik, kendi kendine sarma kapasitesi ve replika saat nereden alınır Rolex saat yüzde 100'lük güç rezervinin nasıl test edildiğine dair süreci tamamen otomatikleştirdiklerini" söyledi.
Bu testler sırasında, saatler günde ortalama -4 / + 6 saniyelik maksimum bir sapma içinde çalışacak şekilde kontrol edilir. Uygulamada Rolex, en gelişmiş test tesislerini ve tamamen kasalı kopya saatlerini test etmek için inşa edilmiş tescilli metodolojisini geliştirdi ve yeniden tasarladı.

EBay alıcılarını bir dalış saati arayanlar için korkmamak gerekir, çünkü birkaç popüler kopya saatler için kütüphanemize satın alma rehberleri ekledik. Bu tür karmaşık görevleri ve testleri otomatikleştirmek, üstesinden gelinmesi gereken çok büyük bir zorunluluktur, İsviçre'de, Rolex'in otomatik işlemlerde sahip olduğu uzmanlık bilgisiyle karşılaştırırken, çok yüksek uygulama kalitesi sağlar. Söz verdiğim gibi, biraz tarih: Geçmişte, saatler özellikle hassas hareketlerle saatleri vurgulamak için kendi üreticileri tarafından kronometre olarak belirlenmiştir.

Söylemeye gerek yok, bu terimin kendi kendine kullanımı, çeşitli saat yapımcıları tarafından yapılan birkaç sahte suistimal vakasına neden oldu ve bu da sonuçta resmi sertifikasyon gerektirdi. replika saat ankara Rolex'in "Üstün" terimini, Oyster koleksiyonu saatlerinin kadranlarındaki Chronometer tanımlarına eklemesini sağlayan bu COSC'den daha katı bir süreçtir. bu kez aramalarını "Kronometre" ile değil, "Resmi Sertifikalı Kronometre" ile işaretlemeye başladı. Hala "büyük" isimlerden ayrılmayı öğrenenler için, işte Tudor'a bir giriş ve Grand Seiko'ya bir giriş. Replica izle inekler ve gelecekteki izle mavericks alış ve satış için Bonus okuma, burada komplikasyonları izlemek için bir başlangıç ​​kılavuzu. Gelecekte bunlara derinlemesine gireceğiz.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Edinmed Medikal © 2015 Engin YAMEN